ГРОМАДИ ОДЕЩИНИ
Чесно. Аргументовано. Своєчасно.

Зеленогірська ОТГ підготувала проєкт Стратегії розвитку громади

Проєкт Стратегії розвитку Зеленогірської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки готовий до оприлюднення і обговорення.

Четверте завершальне засідання Робочої групи з розробки Стратегії пройшло 16 червня за організаційної підтримки Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” та консультативного забезпечення експерта з питань місцевого розвитку Віктора Бондарука.

До вже звичного онлайн формату підключились 10 членів робочої групи та очільник громади – селищний голова Олексій Стоцький. Цього разу обговорювались усі розділи документу – від аналітичної частини до впровадження, моніторингу та оцінки результативності.

Керівниця Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” Юлія Молодожен підтримала громаду у намаганні якнайшвидше встановити прямі відносини з державним бюджетом та налаштувала учасників на кропітку роботу попри поточні труднощі.

Віктор Бондарук вкотре зосередив увагу посадовців Зеленогірської громади на важливості реалізації заходів і проєктів, що створюють умови для розвитку місцевої економіки. Адже лише таким чином можуть бути вирішенні ключові проблеми громади та її мешканців – безробіття та незначний розмір місцевого бюджету.

Попереду – оприлюднення проєкту Стратегії, обговорення та розгляд на сесії селищної ради. Таким чином, ще одна громада Одещини матиме свій головний розвитковий документ.

Перейти до вмісту