Зеленогірська громада вивчає, як планувати свій розвиток

5 вересня у приміщенні Зеленогірської селищної ради пройшов тренінг «Розробка плану соціально-економічного розвитку громади», організований та проведений Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою”.

Учасникам тренінгу – посадовцям та депутатам місцевої ради – була надана базова інформація щодо запровадження в Україні середньострокового планування на місцевому рівні, а також ключових принципів планування розвитку ОТГ.

Тренер – радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук – детально поінформував про основні  етапи розробки, зміст та порядок ухвалення і реалізації плану соціально-економічного розвитку громади.

«Завдяки проведеному тренінгу посадовці ОТГ стали краще розуміти, що правильно розроблений план соціально-економічного розвитку буде робочим документом та орієнтиром для щоденної діяльності. Ми плануємо визначити відповідальну особу і розраховуємо, що Одеський ЦРМС надасть підтримку громаді у розробці першого для нас документу з планування розвитку», – відзначив Зеленогірський селищний голова Олексій Стоцький.