ГРОМАДИ ОДЕЩИНИ
Чесно. Аргументовано. Своєчасно.

Яськівська ОТГ завершила підготовку проєкту Стратегії розвитку громади на сім років

Четверте засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Яськівська сільська рада 23 червня завершилося ухваленням проєкту Стратегії розвитку Яськівської громади на 2020-2027 роки.

Захід відбувся онлайн за організаційної підтримки Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” та консультативного забезпечення експерта з питань місцевого розвитку Віктора Бондарука.

Є й ще приємні новини: представники громади повідомили, що відбувся позитивний черговий раунд переговорів з потенційними інвесторами, які пропонують будівництво біопаливної електростанції та створення 150 нових робочих місць. Також є всі шанси отримати грантову допомогу на відкриття Центру надання соціальних послуг.

Серед імовірних вагомих результатів ухвалення Стратегії розвитку – нарощування потужності місцевих виробників овочів та надавачів туристичних послуг, започаткування періодичних знакових подій, належна інфраструктура та висока якість життя мешканців.

Віктор Бондарук порекомендував на етапі впровадження не забувати про моніторинг та ймовірне коригування планів.

З огляду на туристичні амбіції громади, керівниця Одеського регіонального офісу Юлія Молодожен звернула увагу на необхідність врахування екологічної складової при плануванні економічного розвитку та ймовірні кроки громад-конкурентів.

Тепер попереду – оприлюднення проєкту Стратегії, обговорення, врахування пропозицій мешканців та розгляд на сесії сільської ради.

Перейти до вмісту