В Одеському ЦРМС відбувся круглий стіл про залучення державних інвестицій в об’єднані громади

10 січня в офісі Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся круглий стіл “Державні інвестиції для місцевого економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах”, в якому взяли участь голови та представники десяти об’єднаних громад Одеської області та радники Одеського ЦРМС.

Захід відбувся в рамках опитування щодо інвестицій для місцевого економічного розвитку, яке проводить Програма “U-LEAD з Європою” спільно з Київським міжнародним інститутом соціології. Дослідження проходить у два етапи. На першому етапі фахівці ОТГ заповнили онлайн-анкети з питань соціально-економічного розвитку громад, залучень інвестицій тощо. На другому етапі відбувається обговорення результатів з представниками громад.

Зібрані та проаналізовані дані сприятимуть визначенню напрямків, за якими Програма«U-LEAD з Європою» зможе надавати ОТГ у майбутньому, а також будуть використані для планування державної підтримки та для потенційних інвесторів, як з державного так і з приватного секторів.