Увага! Продовжено термін подання заявок на участь у відкритому конкурсі на закупівлю послуг перевезень пасажирським автомобільним транспортом у 2019 році

Одеський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» (організатор конкурсу, замовник послуг) продовжує термін подання заявок на відкритий конкурс на закупівлю послуг з перевезень пасажирським автомобільним транспортом у 2019 році. Тип перевезень – нерегулярні пасажирські  перевезення (пасажирів та їх багажу).

Важливі умови:

  • орієнтовна середня кількість поїздок в місяць – 5-10 в межах Одеської області;
  • виконавцем послуг може виступити фізична особа – підприємець, або юридична особа, з відповідною ліцензією;
  • з переможцем конкурсу передбачається обов’язкове укладення відповідного письмового двостороннього договору терміном до 31.03.2019 року з можливістю подальшої пролонгації;
  • зазначена переможцем конкурсу у формі пропозиції ціна послуг (тарифи) у разі її прийняття організатором конкурсу (замовником) зазначається у договорі і має застосовуватись у розрахунках до кінця 2019 року;
  • умови оплати послуг: в кожному випадку у зазначений в договорі термін після надання послуг за відповідним актом про надані послуги шляхом безготівкового розрахунку.

Пропозиції  слід подати особисто до Одеського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 72, 65000, або надіслати електронною поштою (у вигляді якісних кольорових скан-копій документів) на електронну адресу: lgdc.odessa@gmail.com, – не пізніше 1400 10.01.2019 року із зазначенням теми листа «Відкритий конкурс на закупівлю послуг перевезень пасажирським автомобільним транспортом».

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, має бути адресованою замовнику (Одеському відокремленому підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування») і повинна складатися з:

1) повністю заповненої, викладеної на офіційному бланку (при його наявності),  підписаної уповноваженою особою та завіреною печаткою (при її наявності) форми комерційної пропозиції (додаток 1);

2) копій наступних документів, які мають додаватися до пропозиції:

  • витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців (ФОП) та громадських формувань;
  • витягу з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації учасника платником ПДВ), довідки ДФС про сплату єдиного податку (якщо учасник знаходиться на спрощеній системі оподаткування, причому якщо учасником є ФОП, то 3-ї групи);
  • ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом;
  • документ, який посвідчують право підпису пропозиції (наказ про призначення керівника, витяг зі статуту про повноваження керівника, що діє на підставі статуту – якщо учасник є юридичною особою, або належним чином оформлена довіреність на представника – як для юридичних осіб, так і для ФОП, якщо пропозицію підписав представник).

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом уповноваженої особи учасника (учасником), а при наявності печатки – скріплена  також печаткою.

Надані/ надіслані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації у пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції учасника повинен становити не менше ніж до кінця 2019 року. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься до кінця 2019 року.

Розгляд та оцінка пропозицій здійснюватиметься згідно внутрішніх процедур замовника на основі критеріїв «вартість послуг» та «якість запропонованого для перевезень пасажирського автотранспорту». До уваги також братиметься наявний у учасника досвід надання аналогічних послуг.

У разі виявлення у ході розгляду та оцінки пропозицій учасників тих чи інших недоліків у поданої пропозиції чи запитань щодо наданої учасником інформації організатор конкурсу (замовник) може звертатися в робочому порядку з відповідними запитаннями до учасника, по якому виникли питання. На такі запитання учасник має відповідати (з наданням додаткових документів – у разі їх запиту) якомога оперативніше.

Про результати конкурсу буде повідомлено по закінченні 5-ти робочих днів від останнього дня, встановленого для подачі пропозицій.

Для консультацій звертатись на електронну адресу: lgdc.odessa@gmail.com; або зателефонувати до контактної особи: Мілєна Пашкова (моб. тел. +38-097‑2196893).

Додаток №1