У новий рік – з новою технікою: що придбали ОТГ Одещини за рахунок інфраструктурної субвенції

Наприкінці 2018 року – на початку 2019 відразу кілька об’єднаних територіальних громад Одеської області отримали нову спецтехніку для своїх комунальних підприємств, яку вони придбали за рахунок державної інфраструктурної субвенції.

Як повідомляє Березівська ОТГ, міська рада придбала 7 одиниць нової комунальної техніки. Наразі для снігоочисних робіт у громаді додатково закуплено два снігоприбирача для тротуарів, також отримано техніку для прибирання листя: пилосос-повітродув та садовий пилосос. Для садових робіт придбано кущоріз бензиновий, який значно полегшить обрізку декоративних кущів в міському парку та по місту. Закупили і дві газонокосарки.

Старокозацька об’єднана територіальна громада отримала 12 одиниць спецтехніки та навісного обладнання, яке було придбано за кошти інфраструктурної субвенції. Це два трактори Беларус-892, два трактори Беларус-320, екскаваторне обладнання, роторна косарка, навантажувач з ковшем, снігоочисник шнеко-роторний, фреза з опорними лижами, барова установка, розкидувач піску та дорожніх сумішей, підйомник.
Загальна вартість обладнання склала 3 млн 275 тис. 544 грн. Нова техніка є значним покращенням автопарку КП “Старокозацький сількомунгосп”, а крім того, трактор Беларус-320 та навантажувач з ковшем за потреби будуть працювати в комплексі з раніше придбаним рециклером асфальтобетону. Це у свою чергу дасть змогу максимально ефективно використовувати техніку та зменшить вартість ремонту доріг.

Лиманська ОТГ за кошти інфраструктурної субвенції придбала два трактори: МТЗ-82 та Беларус, а також навісне обладнання до них (два відвали для розчищення вулиць від снігу, дві дискові борони та косарку). Техніку передано комунальним підприємствам «Сількомунгосп» та «Волна». Тепер комунальні підприємства зможуть виконувати роботи із благоустрою території власною технікою.