У Маразліївській громаді відкрили перший у районі пришкільний стадіон зі штучним покриттям

Футбольне міні-поле відкрили 2 вересня у с. Широке Маразліївської ОТГ. Як повідомили Одеському Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» в пресслужбі громади, вартість пришкільного стадіону становить 1 млн 478 тис. грн, ці кошти виділили з бюджету громади. Майданчик облаштували на території опорної школи – Широківського НВК І – ІІІ ступенів, в якому навчаються більше двохсот учнів.

Це перший міні-стадіон зі штучним покриттям у Білгород-Дністровському районі. У найближчому майбутньому у селах Великомар’янівці та Долинівці цієї ж громади планується встановити тренажерні комплекси за рахунок місцевого бюджету, у селі Маразліївці збудують міні-стадіон зі штучним покриттям за кошти інфраструктурної субвенції, а на території Олексіївського навчально-виховного комплексу – такий же міні-стадіон, але вже за рахунок співфінансування  з обласного і місцевого бюджетів.

Зазначимо, що Маразліївська громада об’єдналася однією з перших на Одещині – 2015 року. Всього ж на території області функціонують 32 ОТГ.