У Балтській ОТГ завершується будівництво культурного центру

У центрі Балтської об’єднаної територіальної громади – місті Балта – продовжується реалізація масштабного проекту з будівництва сучасного культурного центру, який буде створено на базі Балтської кіноконцертної зали «Родина».

Як пояснили в міській раді, нова концертна зала стане центром розвитку творчості та реалізації здібностей жителів громади та місцем відпочинку. Проект фінансується з двох джерел – державного та обласного бюджетів.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної ради, фасад будівлі утеплено та оздоблено плиткою, на центральному вході відбудовано сходи, проведені всі інженерні комунікації – мережі електрозабезпечення, опалення, водопостачання, каналізації, система вентиляції та кондиціювання, побудовано котельню. Наразі тривають внутрішні оздоблювальні роботи у холі. У концертній залі на 400 місць замінено конфігурацію підлоги, встановлено сучасні крісла, проведено звукоізоляцію стін, які було обшито ковроліном, відремонтовано стелю та сцену. Тут також встановлено звукову систему та світлове обладнання. Буде проведено благоустрій прилеглої території – встановлено лавки та висаджені зелені насадження.