ГРОМАДИ ОДЕЩИНИ
Чесно. Аргументовано. Своєчасно.

Три роки Цебриківській ОТГ: що вдалося зробити

У Цебриківській ОТГ, яка утворилася 2017 року, звітують про перші досягнення. Як повідомляє Одеський РО Програми “U-LEAD з Європою”, громада приділяє суттєву увагу матеріально-технічному забезпеченню закладів освіти й культури.

Так, усі школи громади отримала інтерактивні комплекти, ноутбуки та принтери, а для дитсадка «Вербичка» придбано меблі та обладнання.

Проведено ремонт будинку культури смт Цебрикове; приміщення клубу в селі Ольгинове та відкрито там же самоорганізовуючий навчальний простір.


Здійснено перші кроки у реформуванні медицини, зокрема створено КНП «Цебриківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У сфері багоустрою зроблено поточний ремонт доріг в смт Цебрикове, селах Ольгинове, Вишневе, Привільне, Саханське; відремонтовано дорогу від села Привільне до села Никомаврівка; полагоджено пішохідні містки по вулицях Огородня та Мостова в смт Цебрикове.

Встановлено світильники з сонячними панелями по вулицях в смт Цебрикове і с. Вишневе та проведено освітлення по центральних вулицях населених пунктів громади.

Відремонтовано водопровід в селі Никомаврівка та водонапірну башту в с. Саханське.

Облаштовано дитячі майданчики у всіх населених пунктах громади, збудовано міністадіон на території смт Цебрикове.

Крім того, за рахунок інфраструктурної субвенції придбано спецтехніку для комунального підприємства громади загальною вартістю понад 4 млн грн.

Перейти до вмісту