ГРОМАДИ ОДЕЩИНИ
Чесно. Аргументовано. Своєчасно.

Ремонти навчальних закладів, освітлення і дороги: основні досягнення Коноплянської ОТГ

Цього року Коноплянська сільська рада відзначить чотири роки об’єднання громад. Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою” продовжує розповідати про досягнення об’єднаних громад Одещини.

Які проєкти Коноплянська ОТГ вважає своїми основними досягненнями за 2017-2019 роки?

Оснащено загальноосвітні навчальні заклади, придбано обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальні комп’ютерні комплекси на суму 662,6 тис. грн. Проведено капітальний ремонт Коноплянського дитячого садка та поточний – у Михайлопільському закладі дошкільної освіти.

У Михайлопільській школі замінено електропроводку, встановлено світлодіодні світильники, оброблено дерев’яні конструкції вогнезахисним розчином. Придбано шкільний автобус.


В опорному закладі проведено заміну 130 вікон, в Гудевичівській школі – 52 вікон. Крім того, цю школу переведено на альтернативне опалення. З 2018 року учні 1-11 класів всіх шкіл ОТГ отримують безкоштовне гаряче харчування за рахунок бюджету Коноплянської сільської ради.

У 2019 році здійснено реконструкцію котельної Богунівського НВК (801,73 тис. грн).

Проведено капітальний ремонт даху їдальні опорного закладу (210 тис. грн).

У 2018 році інфрачервоне опалення отримав Коноплянський будинок культури: загальна вартість обладнання і робіт склала майже 150 тис. грн. Придбано меблі на 400 тис. грн. У 2019 році придбано обладнання, замінені вікна в Коноплянському будинку культури та віконні блоки в Гудевичівському клубі, проведено поточний ремонт внутрішніх приміщень Коноплянського будинку культури та капітальний ремонт малої зали.


У 2018 році придбано вуличні тренажери на 70 тис. грн.

У 2017 році замінено 140 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі на загальну суму 190,3 тис. грн. Освітлено всі 15 населених пунктів сільської ради.

Проведено капітальний ремонт водогону в с. Гудевичеве та капітальний ремонт водогону с. Вовкове.

У 2018 році проведено поточні ремонти водогонів в селах Джугастрове і Соколове на суму 388,2 тис. грн, дорожнього покриття на 99,6 тис. грн, мереж вуличного освітлення на 98,4 тис. грн.

Придбано 4 дитячих майданчика для сіл Конопляне, Козлове, Шерове, Богунове на суму 129,7 тис. грн.

У 2019 році на організацію благоустрою населених пунктів громади з місцевого бюджету ОТГ направлено 1 млн 800 тис. грн.

Проведено озеленення населених пунктів громади: висаджено 171 садженець.

Перейти до вмісту