ГРОМАДИ ОДЕЩИНИ
Чесно. Аргументовано. Своєчасно.

Радниці Одеського РО провели консультацію для Зеленогірської громади

Завершення процесу реорганізації в Зеленогірська селищна об’єднана територіальна громада стало предметом для онлайн консультації, яку 7 липня провели радниці з питань місцевих фінансів та з питань децентралізації Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” Олеся Голинська та Оксана Гуненкова. До обговорення долучилася також керівниця регіонального офісу Юлія Молодожен.

Консультація була організована за запитом громади та стосувалася завершення реорганізації та передачі об’єктів соціально-культурного призначення на баланс ОТГ.

Особливу увагу під час заходу звернули на порядок зарахування та використання залишків коштів, які утворилися на рахунках Гвоздавської, Познанської та Ясенівської сільських рад до початку процесу реорганізації шляхом приєднання до Зеленогірської ОТГ.

Обговорювалися питання внесення змін до плану реорганізації, затвердженого рішенням сесії, завершення процесу інвентаризації та внесення змін до Єдиного державного реєстру.

Юлія Молодожен також звернула увагу на необхідність прийняття зважених рішень щодо виконання кожного з етапів реорганізації, підкреслила важливість та необхідність комунікації з органами виконавчої влади районного та обласного рівнів винятково шляхом офіційного листування.

Радниці надали необхідний обсяг інформації, а також, вивчивши надану громадою інформацію щодо нинішнього стану реорганізаціїі, намітили шляхи подальшої роботи з Зеленогірською ОТГ.

Перейти до вмісту