Представникам Яськівської ОТГ надали консультації з фінансових питань

23 серпня у Яськівській сільській ОТГ Біляївського району відбувся збір інформації для подальшої реалізації ІІ етапу Проєкту «Оцінка муніципальної системи фінансового менеджменту в об’єднаних територіальних громадах», який реалізується у партнерстві з Програмою “U-LEAD з Європою” та фінансується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh GIZ.

Виконавцем Проєкту є Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД), фахівці якого за результатами візиту здійснять незалежну оцінку системи фінансового менеджменту Яськівської ОТГ та підготують індивідуальний рекомендаційний звіт.

Здійснювана в Яськівській ОТГ оцінка допоможе покращити розуміння громадою чинних проблем і закласти фундамент для вдосконалення системи фінансового менеджменту, щоб забезпечити бюджетній децентралізації кращі перспективи і, як наслідок, відчутні покращення для громадян. Оцінювання даних дозволить проаналізувати інформацію щодо всіх стадій бюджетного процесу та ключових бюджетних процедур, а також розкрити потенціал органів місцевого самоврядування Яськівської ОТГ з точки зору ефективності, прозорості, результативності та субсидіарності.

Координаційний супровід роботи ІБСЕД здійснює Олеся Голинська, радниця з питань місцевих фінансів Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

В ході візиту Олеся Голинська також провела робочі консультативні зустрічі з питань організації бюджетного процесу, підготовки плану та прогнозу бюджету ОТГ на 2020-2022 роки, а також щодо покращення бюджетної дисципліни при здійсненні фінансово-господарської діяльності бюджетних установ.