ОТГ Одещини повністю використали державну субвенцію на розвиток інфраструктури

У 2018 році об’єднані територіальні громади Одеської області повністю використали державну субвенцію на розвиток інфраструктури. Її обсяг становив 95,3 мільйона гривень, за рахунок яких було реалізовано 134 проекти.

Як інформує Одеська облдержадміністрація, найбільший обсяг коштів було спрямовано на закупівлю спеціалізованого транспорту, покращення дорожньо-транспортної інфраструктури, ремонти закладів освіти, вуличне освітлення, водопостачання та водовідведення.

Наприклад, Мологівська сільська рада та Старокозацька у межах одного проекту придбали 12 одиниць спецтехніки для дорожніх і комунальних потреб – трактори, грейдери, навантажувачі, косарки, снігоочисні машини тощо. Великомихайлівська ОТГ всі кошти інфраструктурної субвенції (4,8 мільйона гривень) спрямувала на капітальний ремонт вулиць і доріг місцевого значення. Новокальчевська та Вилківська ОТГ, окрім поліпшення матеріально-технічного стану об’єктів, придбали системи відеоспостереження для встановлення у населених пунктах.

Знам’янська ОТГ значний обсяг коштів спрямувала на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення населених пунктів, а Куяльницька сільська ОТГ — на ремонт дорожнього покриття та об’єкти соціальної інфраструктури.