Кілійська громада формує перелік проєктів до Стратегії розвитку

28 серпня радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Віктор Бондарук відвідав Кілію та провів консультаційну зустріч з фахівцями ОТГ з питань складання переліку проектів, які будуть включені до плану реалізації Стратегії розвитку громади на період до 2027 року. Проекти є найважливішою складовою документу, адже ступінь та вчасність їх виконання у майбутньому формуватиме систему моніторингу реалізації стратегії.

Очікувано Кілійська громада матиме велику кількість заходів і проєктів. За допомогою експерта було опрацьовано оперативні цілі з освіти, безпеки та благоустрою.

Окремо з проектним менеджером громади обговорювались питання участі Кілійської ОТГ у конкурсному відбору проектів регіонального розвитку в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України. Віктор Бондарук звернув увагу колег, що принаймні три з семи програм майбутнього конкурсу мають пріоритети, причетні до стратегічних цілей розвитку Кілійської громади.

«Ми маємо доволі амбітні наміри щодо майбутнього Кілійської ОТГ. Допомогти цьому може реалізація громадою проектів регіонального розвитку за рахунок зовнішніх джерел. І ми розраховуємо на допомогу Одеського ЦРМС у розробці якісних проєктних заявок», – відзначила посадовець Кілійської громади Наталя Павлова.