ГРОМАДИ ОДЕЩИНИ
Чесно. Аргументовано. Своєчасно.

Для комунікаторів з об’єднаних громад Одещини відбувся семінар про цифрові комунікації

Для комунікаторів ОТГ Одещини 11 червня відбувся онлайн семінар на тему “Цифрові комунікації та соціальні медіа для ОТГ”. Захід організував Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”, а провела його експертка з комунікації та висвітлення Програми Євгенія Генова.

Учасники обговорили питання про те, який канал цифрових комунікацій краще обирати громаді, з чого почати і як розвивати те, що вже є, як збільшувати аудиторію і бути одночасно цікавими та авторитетними.

Комунікатори також дізналися про систему цифрової комунікації, роль комунікаційної стратегії у роботі громади та особливості створення ефективного контент-плану, як написати текст та створити візуалізацію, щоб отримати значне охоплення, основи кризової комунікації.

Представники громад, які мають значний досвід роботи у соцмережах, поділилися своїми напрацюваннями, а “новачки”, які представляють нещодавні створені ОТГ, долучилися до когорти комунікаційних менеджерів та отримали базові знання, необхідні для роботи з інструментами цифрової комунікації.

Перейти до вмісту