Для фінансистів Білгорода-Дністровського провели семінар про гендерний бюджетний аналіз

30 серпня на запрошення міського фінансового управління Олеся Голинська, радниця з питань місцевих фінансів Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми ” U-LEAD з Європою” організувала та провела в м. Білгороді-Дністровському семінар-практикум “Гендерний бюджетний аналіз”.

У заході брали участь близько 50 представників міської ради, місцевого фінансового органу, головних розпорядників та одержувачів бюджетних коштів міського бюджету.

Розглядалися підходи до запровадження гендерного бюджетного аналізу бюджетних програм, реалізації гендерних аспектів планування та оцінки ефективності, а також алгоритм практичних кроків щодо визначення чинних гендерних розривів у галузях бюджетної сфери, що фінансуються за рахунок коштів бюджету м. Білгород-Дністровський.

Опрацьовано рекомендовані Міністерством фінансів форми гендерного аналізу нормативно-правових актів та результатів гендерного бюджетного аналізу.

Учасників семінару цікавили питання формування гендерно-чутливих бюджетних програм, а також їх параметрів, зокрема, мети, завдань, результативних показників.