Авангардівська громада планує джерела фінансування розвитку

Пріоритетні напрямки розвитку Авангардівської громади вже отримали своє наповнення заходами і проєктами, які планується реалізувати ближчим часом. Частину з них є можливість реалізувати із залученням зовнішніх джерел фінансування – державного бюджету, міжнародної допомоги, партнерського співробітництва.

Про ці та інші питання розвитку йшлося 20 серпня в Авангардівській селищній раді під час консультації Віктора Бондарука, радника з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Зокрема, експерт поінформував про конкурси проєктних заявок, які плануються до оголошення найближчим часом. Одеський ЦРМС традиційно планує дорадчу допомогу об’єднаним громадам, які мають намір позмагатись за зовнішні ресурси для свого розвитку. Посадовці Авангардівської громади мають кілька напрацьованих проєктних ідей, які вже включені до проєкту Стратегії місцевого розвитку. Це створення історичного та культурного осередку, покращення інфраструктури у селі Прилиманське, підтримка місцевого агробізнесу тощо.

Обговорювалось також участь представників громади у навчальних поїздках Одеського ЦРМС та перебіг реалізації проєктів за рахунок інфраструктурної субвенції.

«Нам непритаманний брак ідей, але місцевого бюджету недостатньо для реалізації всього задуманого. Тому ми розраховуємо на допомогу Одеського ЦРМС у залученні різноманітних джерел фінансування проєктів», – зазначила фахівчиня Авангардівської ОТГ Світлана Рябоконь.