7 та 8 серпня в смт Затишшя та с. Торосове відбулися загальні збори громадян

7 та 8 серпня в смт. Затишшя та с. Торосове відбулись загальні збори громадян, на яких розглядалося питання про добровільне приєднання територіальних громад Малігонівської сільської ради до Затишанської ОТГ.

До Затишанської селищної ради надійшов лист від Малігонівської сільської ради з пропозицією щодо розгляду питання про добровільне приєднання територіальних громад с. Малігонове, с. Копійкове, с. Машенька та с. Володимирівка.

Під час зустрічі голова селищної ради Геннадій Топольницький довів до відома жителів інформацію щодо економічного розвитку Малігонівської сільської` ради та її інфраструктурні об’єкти. Крім того, жителів громади ознайомили з процедурою приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади відповідно до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Жителі громади згодні, щоб Малігонівська сільська рада приєдналась до Затишанської ОТГ, адже трохи більше ніж три роки назад Затишанської селищна рада. під час об’єднання з Торосівською сільською радою, надсилала пропозицію щодо добровільного об’єднання до Малігонпвської сільської ради.

Питання про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад Малігонівської сільської ради до Затишанської ОТГ буде розглянуто на найближчому засіданні сесії селищної ради. Прийняття такого рішення є логічним. Мешканцям Малігонівської сільської ради зручніше звернутися за отриманням адмістративних, медичних та освітніх послуг до Затишанської селищної ради. До того ж, жителі сусідньої громади постійно користуються деякими послугами: наприклад за медичною допомогою звертаються до Захарівської ЦРБ, а діти с. Копійкове здобувають знання в Затишанському НВК.